Szkolenia w branży beauty

Indywidualne i grupowe  szkolenia

Pracujesz w Branży Beauty? A może w Networkingu?
W obu przypadkach – jeśli chcesz poznać najnowsze rozwiązania, marki oraz wynieść swój biznes na inny poziom – zapraszam do współpracy.

Katarzyna Worwa

Branża Beauty – jedna z najbardziej rozwijających się gałęzi na rynku. Rozwój technologiczny, liczne patenty oraz silny popyt na usługi w temacie zdrowia i urody sprawiają, że w tej branży można mocno się rozwijać i jako usługodawca i jako przedsiębiorca.
Ponieważ obie dziedziny bardzo mocno się przenikają i są jednocześnie tym, czym zajmuję się na co dzień – oferuję współpracę w kierunku rozwoju swojej marki, usług oraz budowania silnego i stabilnego zespołu przedsiębiorców.

Larens

 Szkolenia Larens Professional

Szkolenia Larens Professional – wykorzystanie terapii kolagenowych, opartych o przełomowe kompleksy na bazie kolagenu ze skór rybich, do pracy ze skórą w zakresie:

Anty aging

Przeanalizujemy najnowsze strategie i techniki w dziedzinie anty-agingu oraz omówimy, jak skutecznie wykorzystać je w praktyce.

Cer problematycznych

Trądzik, przebarwienia, uszkodzona barierowość, naczynka

Pracy z defektami skóry i bliznami

W terapiach łączonych z różnymi technikami m.in. mikronakłucia

Zapraszam do współpracy – umów się na konsultację i dowiedz się, jak terapie kolagenowe mogą podnieść efektywność i jakość Twoich usług.
Współpraca dla kosmetologów, fizjoterapeutów, dietetyków, lekarzy, osób prowadzących kluby fitness/siłownie, trenerów personalnych.

Umów sie na szkolenie