Szkolenia w branży Beauty&Health

Indywidualne i grupowe  szkolenia

eJesteś Profesjonalistą branży Beauty lub Health? A może w Networkingu?
W obu przypadkach – jeśli chcesz poznać najnowsze rozwiązania, marki oraz wynieść swój biznes na inny poziom – zapraszam do współpracy.

Katarzyna Worwa

Branża Beauty&Health – jedna z najbardziej rozwijających się gałęzi na rynku. Rozwój technologiczny, liczne patenty oraz silny popyt na usługi w temacie zdrowia i urody sprawiają, że w tej branży można mocno się rozwijać i jako usługodawca i jako przedsiębiorca.
Ponieważ obie dziedziny bardzo mocno się przenikają i są jednocześnie tym, czym zajmuję się na co dzień – oferuję współpracę w kierunku rozwoju swojej marki, usług oraz budowania silnego i stabilnego zespołu przedsiębiorców.

Zapytaj o szczegóły, odwiedź również stronę:
https://www.facebook.com/katarzynaworwa.szkolenialarensproiinne

Larens

 Szkolenia Larens Professional

Szkolenia Larens Professional – wykorzystanie terapii kolagenowych, opartych o przełomowe kompleksy na bazie kolagenu ze skór rybich, do pracy ze skórą w zakresie:

Terapie kolagenowe w poprawie jakości skóry

Jeśli w swojej pracy świadczysz usługi, które mają na celu poprawę jakości skóry Twoich klientów w zakresie anty-aging, regeneracji, pracy z przebarwieniami, wiotkością, poprawą napięcia i gęstości skóry – to to szkolenie jest dla Ciebie.
Podczas naszego spotkania dowiesz się, jak Terapie Kolagenowe Larens Professional wzmocnią efekty Twojej pracy, świetnie komponując się solo jak również w terapiach łączonych.

Pracy z defektami skóry i bliznami

Terapie kolagenowe to zdecydowanie podstawa w pracy ze skórą, która z kolagenu jest w głównej mierze zbudowana.
Kolagen morski, dzięki swoim właściwościom biokompatybilności, bezpieczeństwa i efektywności jest idealnym składnikiem aktywnym w zakresie pracy z trudno gojącymi się ranami, z regeneracją pozabiegową, powypadkową, w pracy z bliznami i defektami skóry.
W zależności od tego, w jakiej dziedzinie jesteś Profesjonalistą, podczas szkolenia dowiesz się jak w zakresie Twojej pracy możesz wykorzystać ten potencjał m,in. w kosmetologii, fizjoterapii, chirurgii itd.

Zapraszam do współpracy – umów się na konsultację i dowiedz się, jak terapie kolagenowe mogą podnieść efektywność i jakość Twoich usług.
Współpraca dla kosmetologów, fizjoterapeutów, dietetyków, lekarzy, osób prowadzących kluby fitness/siłownie, trenerów personalnych.

Umów sie na szkolenie