Specjaliści Art Face

Katarzyna Worwa

mgr Katarzyna Worwa

CEO ART FACE Pracownia Urody. Kosmetolog, Szkoleniowiec. Specjalista Terapii Blizn. Leader w WellU. Opiekun i Manager Salonów Beauty.

Mam tytuł mgr z kierunku Zarządzanie Administracją Publiczną. Również jestem Technik Kosmetyczny. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie Kosmetologię. Jestem szkoleniowcem w branży beauty. Ukończyłam liczne szkolenia w kierunku kosmetologicznym oraz specjalne szkolenia w kierunku terapii blizn.

Jestem właścicielką Art Face Pracownia Urody. 
Jednocześnie współpracuję z firmą WellU i mam tam rangę Leader. Współpraca z tą marką opiera się na pracy na ich produktach przy wykonywaniu zabiegów a z drugiej strony jestem Opiekunem Salonów Beauty współpracujących z marką, jednocześnie współpracuję, też z osobami które rozwijają się z marką przez współpracę MLM.

Prywatnie żona i mama 5 dzieci.

Edyta Spórna

Edyta Spórna 

Stylizacja rzęs, CEO ME Manufaktura Piękna w Wiśniowej
Edyta wykorzystuje w swojej pracy niezwykły zmysł estetyczny. Dzięki odpowiednim szkoleniom, w tworzeniu stylizacji rzęs wykorzystuje najbardziej efektywne a jednocześnie bezpieczne dla oka techniki pracy. Rzęsy wysokiej jakości oraz wysokiej klasy produkty. Kształt i długość stylizacji dobierana jest indywidualnie.

kinga Hans

Kinga Hans

Epilacja laserowa. CEO Smooth Body
Specjalistka od bezbolesnej i trwale usuwającej owłosienie epilacji laserowej.  Dzięki odpowiednim szkoleniom i wysokiej jakości laserowi  pomaga swoim klientom pozbyć się niechcianego i uporczywego owłosienia na ciele.