Terapie Anty-Aging


Jedną z najbardziej rozwijających się gałęzi branży Beauty, jest tematyka Anty-aging.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele zabiegów, urządzeń, technik oraz marek kosmetyków pielęgnacyjnych, które umożliwiają nam skuteczne i efektywne działanie terapii Anty-aging.

Upływu czasu nie zatrzymamy, nasza skóra będzie się starzeć – ale to od nas zależy jak.


Najlepsze rezultaty pielęgnacji przeciwstarzeniowej osiągają osoby, które już od wieku 20+ poddają się zabiegom profilaktycznym, wybierają odpowiednią pielęgnację i dbają o zdrowe odżywianie.Jednak w każdym wieku, jesteśmy w stanie poprawić jakość naszej skóry. Jak bardzo? Jest to oczywiście indywidualnie zależne od wielu czynników m.in. genów, trybu życia, rodzaju skóry, nawyków. Dlatego szczegółowy wywiad podczas konsultacji przed zabiegowej jest tak bardzo ważny. Poznając wszystkie istotne czynniki, jesteśmy w stanie dla każdego dobrać spersonalizowane zabiegi oraz kosmetyki.
W ART FACE stawiam przede wszystkim na metody, które mają służyć pobudzaniu „naturalnej regeneracji i odbudowy”. Co to znaczy? To znaczy, że wykonywane w mojej Pracowni Urody zabiegi, dają nam „naturalne efekty odmłodzenia” gdyż to nasz organizm sam dokonuje procesów naprawczych i regeneracyjnych, pobudzony odpowiednimi stymulacjami skóry i dostarczaniem kluczowych składników aktywnych.
Nie chodzi o to, aby zmienić rysy twarzy, ale o to, aby przywrócić im piękne, naturalne proporcje.


Oferta zabiegów, które znajdują zastosowanie w terapiach przeciwstarzeniowych:

Micro Face Rebuild

Zabiegi odbudowujące strukturę skóry, wykorzystujące właściwości mikronakłuć i stymulowania skóry do pobudzenia procesów naprawczych.

Terapie kolagenowe ANTY-AGING

Oparte o rewolucyjne na skalę światową produkty Larens Professional. Wykorzystują właściwości peptydów kolagenu rybiego w połączeniu z synergicznie dobranymi silnie działającymi składnikami aktywnymi. Pierwsze efekty zabiegu odczuwalne i widoczne są zaraz po pierwszym zabiegu. Odpowiednio dobrana pielęgnacja przywraca skórze sprężystość, gęstość i piękny koloryt.

Zabiegi z kwasami

Wykorzystanie kwasów w terapiach Anty-aging, to bardzo efektywne działanie. Odpowiednio dobrane kwasy, wpływają na strukturę skóry, prowadząc do jej naprawy oraz przebudowy. Ujędrniają, wypłycają zmarszczki i poprawiają koloryt skóry.

Mezoterapia igłowa

Bardzo popularny zabieg, wykonywany w serii. Wprowadzane w nim zostają, płytko pod skórę, koktajle zawierające odpowiednio dobrane składniki aktywne. Zabieg ten wpływa na rewitalizację oraz przebudowę skóry „od środka”. Wykonanie takiej serii 1/2 razy do roku, zapewnia jej jędrność i piękny koloryt.

Stymulatory tkankowe

Ostatnio jedne z najpopularniejszych zabiegów. Polegają na iniekcji koktajli, z mocno skoncentrowanymi składnikami aktywnymi, w głębsze warstwy skóry. Ich podstawowym zadaniem jest odbudowanie „stelaża skóry”, co poprawia owal twarzy i niweluje „obwisłość” skóry. Dogłębnie nawilżona i ujędrniona skóra „od środka” zapewnia długotrwały efekt liftingu i pięknego owalu. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami. Wykonanie takiej serii zabiegów daje spektakularne, zauważalne już w pewnym stopniu, zaraz po 1 zabiegu efekty. Najlepiej wykonać serię przynajmniej raz do roku. W międzyczasie wykonywanie odpowiednio dobranych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetyków, podtrzymuje efekt

Terapie

Anty-anging

Umów się na spotkanie

Lokalizacja

Tokarnia k. Krakowa

Email

katarzyna.worwa@gmail.com

Telefon

661686607