Katarzyna Worwa

Jestem szczęśliwą mamą i żoną, która postanowiła wykorzystać swoją pasję do sztuki i zalążek zmysłu artystycznego, aby wydobywać i podkreślać piękno moich klientek i klientów.
Swoją przygodę rozpoczęłam od Szkoły Makijażu Face Art Make Up School w Krakowie.
Stamtąd swoje kroki skierowałam w stronę stylizacji brwi i rzęs, czując, że będzie to świetnym uzupełnieniem makijażu okazjonalnego.
I tak jak w efekcie „kuli śniegowej”, zaczęłam poszerzać swoje horyzonty, udoskonalając posiadane umiejętności oraz zdobywając nowe, które były rozwinięciem ich i otwarciem na wyższy poziom. W ten sposób zdecydowałam się na szkolenia z makijażu permanentnego.

Zupełnie przez przypadek (lub nie ), chcąc jak najwięcej wiedzieć w tematyce PMU, rozpoczęłam Akademię online, AmazInk School, w której poznałam nowy temat….
Podczas 3 miesięcznej szkoły AmazInk School u Sylwii Dobrowolskiej oraz Sylwii Nawrot odkryłam w sobie pasję do blizn i…obrałam ten kierunek jako dalszy etap mojego kształcenia. Kilka razy gościłam w Poznaniu w AmazInk Micropigmentation Art&Science biorąc udział w szkoleniach Scarin Face and Body. W międzyczasie doszkalałam technikę makijażu permanentnego brwi oraz poznałam tematykę jego usuwania, jak również usuwania tatuaży.
Obok tego wszystkiego, trzymając się koncepcji ART FACE ( z ang. sztuka twarzy) mojej Pracowni Urody, rozwijałam się również w tematyce zabiegów na twarz. Od „białej kosmetologii” po bardziej zaawansowane zabiegi. Związane z tym jest podjęcie współpracy z firmą WellU i pracą z Larens Professional, którą do dzisiaj rozwijam pod wieloma kierunkami.
Oprócz kursów brałam i biorę udział w wielu webinarach i szkoleniach on-line, kursach, akademiach. Dla efektywnych terapii niezbędne jest podejście holistyczne, dlatego z usługami pielęgnacji twarzy ściśle powiązałam dziedzinę mikrobioty.
Odpowiednio zgłębiona wiedza jest niezbędna aby świadczyć usługi jak najlepiej, indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Dlatego cały czas się uczę i odbywam co jakiś czas kursy, które sukcesywnie podnoszą moją technikę oraz jakość usług.

Zbieram to, czego nauczyłam się w ciągu ostatnich lat i wychodzę do Was z ofertą moich usług. Nastawiam się na ciągły rozwój, który pozwoli mi na utrzymanie najwyższej jakości.

Każdy jest piękny i wyjątkowy na swój sposób….

Myślą przewodnią Art Face Pracownia Urody jest wydobywanie i podkreślanie naturalnego piękna moich klientów.
Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy człowieka….
Takie zwierciadło potrzebuje pięknej oprawy. Stylizacja brwi i rzęs oraz makijaż to właśnie taki rodzaj oprawy, które pozwalają na wydobycie tego, co w nas piękne, szczególne i indywidualne.
Piękna, promienna, jędrna i zadbana cera – o ten aspekt dbam poprzez pobudzanie skóry twarzy do naturalnych procesów regeneracji oraz przebudowy, wykorzystując poznane na szkoleniach metody pracy.
Terapia niwelowania blizn ScarInk natomiast leczy nie tylko nasze ciało ale też w wielu przypadkach również „duszę”.

Ale na tym nie koniec 🙂
Sama nie jestem w stanie posiąść odpowiednich umiejętności w każdym temacie, ponieważ bycie w czymś dobrym wymaga skupienia się na konkretnym kierunku – dlatego rozpoczęłam współpracę z innymi osobami.
To kobiety z pasją, które tak jak ja, stawiają na jakość i ciągły rozwój. I tak oto w moim salonie pojawia się coraz więcej usług.

Zapraszam Was serdecznie, do świata piękna i relaksu w Art Face.

MEDIA O MNIE
Zapraszam do lektury artykułów, w których miałam przyjemność brać udział

Zapraszam do zapoznania się z artykułem, który został opublikowany na stronie TrustedCosmetics i opisuje ScarInk

Zapraszam do zapoznania się z artykułem,do którego zostałam zaproszona jako osobowość miesiąc na stronie WartoZnać

Zapraszam do zapoznania się z artykułem, który został opublikowany na stronie SposóbNażycie