mgr Katarzyna Worwa

CEO ART FACE Pracownia Urody. Absolwentka Uniwersytetu Ekonicznego w Krakowie, Technik Kosmetyczny, Absolwentka Kosmetologii Praktycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Szkoleniowiec. Specjalista Terapii Blizn. Szkoleniowiec Larens Professional. Leader #TOP w WellU. Opiekun i Manager Salonów Beauty.

 

Hobbistycznie byłam artystką, malowałam obrazy, szczególnie upodobałam sobie malowanie ich nie na płótnie ale na ścianie. Jako mama, po latach opieki nad dziećmi postanowiłam aktywować się zawodowo. Moja pasja do malowania popchnęła mnie w kierunku wizażu. Bardzo szybko odkryłam, że chcę pomagać ludziom wydobywać ich naturalne piękno i sprawiać, aby czuli się lepiej we własnej skórze.
Nazwa ART FACE Pracownia Urody powstała właśnie jako odzwierciedlenie mojego zamysłu.
Intensywny czas szkoleń, warsztatów i poszukiwania różnego rodzaju usług, jakie mogłabym świadczyć w zakresie właśnie poprawy wyglądu sprawiły, że w pewnym momencie zatrzymałam się na temacie pracy ze skórą.

Terapie kolagenowe i marka Larens Professional były mocnym impulsem do tego, aby zgłębić wiedzę w zakresie kosmetologii. Jednocześnie podczas uczestnictwa w szkoleniach AmazInk poznałam temat blizn, które stały się moją największą pasją. Moją przygodę z bliznami i defektami skóry rozpoczęłam od szkoleń ScarInk w Poznaniu. Od tego czasu poszerzałam swoją wiedzę i praktykę w tym temacie. Zawężenie specjalizacji do pracy z defektami skóry sprawiło, że skupiłam się na zgłębianiu wiedzy i praktyki w tym kierunku pod wieloma kątami. Szkolenia ScarFix u George Hasan poszerzyły moje horyzonty pod kątem pracy z mikronakłuciami, natomiast oferta HealthConcept, w której świetni fizjoterapeuci jak np. Katarzyna Młotek z ITB lub Monika Piegdoń z VerdeFizjo, stworzyli szkolenia przystępne dla kosmetologów, abyśmy w ramach naszych kompetencji mogli poszerzyć zakres technik i narzędzi pracy z bliznami.
 Jednocześnie odnajduję się świetnie w roli managera salonów Beauty. Jako Leader w #TOP skupiam się na współpracy z Profesjonalistami branży Beauty&Health, którzy w swojej pracy wykorzystują m.in. terapie kolagenowe oparte o markę Larens i Nutrivi.
Praca z bliznami otworzyła moje serce na kolejny aspekt tego tematu – zaczęłam zauważać, jak mocno defekty naszej skóry związane są z różnymi emocjami, najczęściej związanymi z sytuacją, która do powstania tych blizn doprowadziła. Obserwuję, jak wraz z postępem terapii zmienia się energia życiowa moich klientów. To właśnie daje mi największą satysfakcję i napędza do rozwoju i dalszej pracy. Czuję, że to co robię, ma sens i zmienia życie innych ludzi na lepsze. Cieszę się, że mogę w tym procesie współpracować z różnymi specjalistami, gdzie ramię w ramię podejmujemy pracę dla dobra naszych klientów.
Psychologiczny i traumatyczny aspekt pracy z bliznami zainspirował mnie do zgłębiania tego tematu pod różnymi kątami. Jest to niezwykle pouczające i budujące szacunek i pokorę do mojej pracy.

Moje motto ” Przez bliznę do duszy” – uważam, że moja praca pomaga ludziom poprawić nie tylko wizualny stan swojej skóry ale również uwolnić się od zamkniętych w niej emocjach, traum i blokad.

Odkryłam w sobie również pasję do nauczania, dlatego odnajduję się w roli szkoleniowca Branży Beauty, szczególnie bliska jest mi praca z Larens Professional.

 Art Face:
Firma, w której specjaliści swojej branży pracują nad poprawą wyglądu oraz samopoczucia klientów. Naszą misją jest sprawić, aby każdy czuł się dobrze w swojej własnej skórze.

 

Prywatnie żona i mama 5 dzieci.

Katarzyna Worwa

Moja misja

„Moja misja jako specjalisty w terapiach blizn i defektów skóry to nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, ale również pomoc w odzyskaniu pewności siebie. Chcę, aby moi klienci czuli się dobrze we własnej skórze”

Moja praca

katarzyna Worwa
Larens